APEL O POMOC 1 %    zdazyc_z_pomoca

Michałek urodził się z zespołem Downa, w związku z tym wymaga rehabilitacji ruchowej, logopedycznej i neurologopedycznej. Ponadto cierpi na niedoczynność tarczycy w związku z czym jest pod stałą opieką endokrynologa. Jest również pod opieką gastrologa i okulisty.

Pragniemy, aby Michałek rozwijał się prawidłowo i w przyszłości był samodzielny. Niestety środki niezbędne do realizacji potrzeb związanych z leczeniem oraz rehabilitacją przewyższają nasze możliwości finansowe. Dzięki wsparciu będziemy mogli pokryć koszty leków i suplementów, które Michałek musi przyjmować, Michałek będzie mógł korzystać z indywidualnych zajęć, wyjeżdżać na turnusy edukacyjno-rehabilitacyjne, korzystać ze wsparcia najlepszych specjalistów bez konieczności oczekiwania w długich kolejkach.
Jeżeli możecie państwo przyczynić się do leczenia i rehabilitacji Michałka, prosimy o wpłaty darowizn i przekazanie 1% podatku.

Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto:
FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 30144 SMOŁA MICHAŁ – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

ABY PRZEKAZAĆ 1% PODATKU WYSTARCZY W ROZLICZENIU ROCZNYM WPISAĆ:
w polu „Numer KRS”: 0000037904
w polu „Wnioskowana kwota”: kwota 1% obliczonego podatku
w polu „Cel szczegółowy” : 30144 SMOŁA MICHAŁ

Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych organizacji pożytku publicznego.

www.dzieciom.pl/podopieczni/30144
www.supermichal.pl